Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Evente Sociale

Të shfaqura 1 - 4 nga 4

"Buzeqesh me Femijet", 23 dhjetor '18.

"Buzeqesh me Femijet", nje aktivitet i organizuar nga Bashkia Tirane per femijet jetime prane parkut Olimpik.Te pranishme dhe Comodita Home dhe Prince Caffe. Dhurata , embelsira, dashuri, argetim, humor, muzike, cirk , sport , gara mini race car.

Fshati SOS falenderon Tobacco Holding Group

Fshatrat SOS kanë akorduar për Tobacco Holding Group një kristal simbolik në shenjë falenderimi për ndjeshmërinë dhe aktivizimin dhe kontributin vazhdueshëm jo vetëm material, por edhe monetar në mbarëvajtjen e proceseve për rritjen e fëmijëve.