Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Exclusive Group

Exclusive Group operon në tregun Shqiptar që prej vitit 2010. Kjo kompani është distributor ekskluziv i markave të njohura në botë Henkel dhe Schwarzkopf. 

 

Henkel operon në mbarë botën me marka lider në teknologjinë e detergjentëve dhe produkteve për kujdesin e shtëpisë. Schwarckopf renditet ndër markat kryesore në tregun botëror të produkteve për kujdesin e flokëve.

Exclusive Group Albania

Rr. Feridon Fezollari,  ish Kombinati Ushqimor, Tiranë, Shqipëri

Tel:  +355 (0) 44 40 04 70
Fax: +355 (0) 42 25 49 77
Email: [email protected]
Web:  www.exclusivegroup.al

Për më shumë informacion vizitoni… Exclusive Group Albania