Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Emerald Center

Se shpejti ,nga shoqeria Natsky sh.p.k, godine banimi dhe sherbimi me arkitekture bashkekohore dhe ekologjike.

Fasade e ventiluar, izolim termik dhe akustik. Ambjente tregtare , apartamente mes hapesirave te gjelberta. Per kontakt 068 60 92 457 dhe [email protected].

Per me shume informacion vizitoni website-in www.emerald.al