Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Tobacco Holding Group

 

Nën emrin Tobacco Holding Group perfaqesohet në mënyrë ekskluzive një portofol prestigjioz markash të njohura.

Tobacco Holding Group gëzon statusin e përfaqësuesit ekskluziv të British American Tobacco që prej 10 vitesh, duke operuar me markat e kësaj kompanie në Shqipëri, në Kosovë dhe së shpejti në Maqedoni. BAT është partneri ynë i parë global dhe më i rëndësishmi në aktivitetin e kompanisë Tobacco Holding Group. 

 

 

 


Performanca e suksesshme e kompanisë tonë fitoi besimin e Pernod Ricard, kompanisë Franceze e krijuar në vitin 1975, e cila mban pozicionin e një ndër liderve botëror të segmentit të Verës dhe Pijeve Alkoolike. Ky portofol ka kompletuar imazhin e THG si kompani serioze dhe prestigjioze në tregun shqiptar, duke mbërritur në një stad të avancuar biznesi. Suksesi dhe performanca me portofolin e pijeve alkoolike të cilat janë të pozicionuara shumë mirë në treg është çdo ditë në rritje.


 

 

Prodhuar nga kompania Australiane, Combe Asia-Pacific's, marka Restoria eksportohet në të gjithë botën që prej 50 vjetësh. Kjo kompani e bazon suksesin e saj mbi politikën e kënaqjes së konsumatorit dhe integritetin e produktit: “Produktet Restoria bëjnë me të vërtetë atë që thonë se bëjnë”. Tashmë Restoria importohet për tregun Shqiptar nga Tobacco Holding Group që prej Korrikut të 2012. Kremi kundër thinjave Restoria është bërë një nga markat më të njohura në kategorinë e saj.


     

       

Lider i prodhimit dhe distribuimit të produkteve kualitative të kafesë të cilat janë brende lidere në tre.