Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Rreth Nesh

Të shfaqura 1 - 6 nga 6

Show Room

Show room është një kënd prezantimi i të gjitha produkteve të Tobacco Holding Group. Përveç ekspozimit të produkteve tona, në show room mund të merrni një informacion të plotë mbi veçoritë e secilit produkt të portofolit të THG.

Rajonet

Tobacco Holding Group prej vitesh, zhvillon aktivitetin e saj në Shqipëri dhe Kosovë, duke bërë kështu një nga kompanitë shqiptare më të rëndësishme në rajon.

Vlerat Thelbësore

Janë pikërisht vlerat tona thelbësore, ato të cilat na udhëheqin në sjelljen tonë; na ndihmojnë t’u tregojmë konsumatorëve dhe klientëve se si ndryshojmë nga kompanitë e tjera.

Vizioni

Të jemi Kompani  lider në Shqipëri dhe Kosovë, duke bashkëpunuar dhe lidhur marrëveshje  me kompani globale në tregje të ndryshme të botës në kategorin