Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Pije Alkoolike Pernod Ricard

Të shfaqura 1 - 10 nga 25

Pacto Navio

Pacto Navio është një rum kuban emri i te cilit i referohet një traktati të vitit 1815 midis Francës dhe Spanjës.

Passport

Passaport është një uiski unik, me personalitet rinor dhe të fuqishëm, i cili mishëron thelbin e viteve '60.

Ramazzotti Sambuca

Ramazzotti Sambuca është një liker i fortë dhe i ëmbël Italian, i vlerësuar për shijen e tij të veçantë në të gjithë botën.

Ramazzotti Amaro

Bitter Italian më i famshmi në të gjithë botën që prej vitit 1815. Ramazzotti është pija ideale për ta shijuar me miqtë: në bar, restorant apo në shtëpi.

Kahlúa

E krijuar në zemër të Meksikës, me shije unike të kafesë, Kahlúa është likeri më i shitur në botë.

Pages