Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Rajonet

Tobacco Holding Group prej vitesh, zhvillon aktivitetin e saj në Shqipëri dhe Kosovë, duke bërë kështu një nga kompanitë shqiptare më të rëndësishme në rajon.