Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Vizioni

Të jemi Kompani  lider në Shqipëri dhe Kosovë, duke bashkëpunuar dhe lidhur marrëveshje  me kompani globale në tregje të ndryshme të botës në kategorinë e markave premium dhe duke zgjeruar gamën e produkteve  në treg.