Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Verë dhe Shampanjë

Të shfaqura 1 - 2 nga 2

Perrier Jouët

Historia qindra vjeçare e shampanjës Perrier-Jouët është fryt i romancës së Pierre-Nicolas-Marie Perrier dhe Adele Jouët.