Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Fshati SOS falenderon Tobacco Holding Group

Fshatrat SOS kanë akorduar për Tobacco Holding Group një kristal simbolik në shenjë falenderimi për ndjeshmërinë dhe aktivizimin dhe kontributin vazhdueshëm jo vetëm material, por edhe monetar në mbarëvajtjen e proceseve për rritjen e fëmijëve.

Kontributi i shprehur nga Tobacco Holding Group është pasuar nga një tjetër donacion në vlerë monetare për vitin 2018, para të cilat do të shkojnë për rritjen e qetë dhe të sigurt të fëmijëve të fshatit SOS.
Ndjeshmëria ndaj shtresave në nevojë, por sidomos për njerëzit pa mbështetje do të jetë prioritet edhe në muajt e ardhshëm të vitit 2018.