Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Rum

Të shfaqura 1 - 4 nga 4

Pacto Navio

Pacto Navio është një rum kuban emri i te cilit i referohet një traktati të vitit 1815 midis Francës dhe Spanjës.