Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Royal Salute

Royal Salute fillon atje ku mbarojnë whiskey-t e tjerë. Krijuar në vitin 1953, nga vëllezërit Chivas, në nderim të kurorëzimit të Mbretëreshës Elizabet II, Royal Salute është i vetmi produkt luksi i Wiskey, ku vjetërsia e produktit fillon nga 21 vjet. 

I vlerësuar me shumë çmime ndërkombëtare, Royal Salute është lider botëror në kategorinë e tij me të drejta të plota. Royal Salute vazhdon të triumfoj duke frymëzuar dhe nderuar lidershipin në çdo rrugë të tij.

Produkt1

Royal Salute

21YO 6/70cl 40%
700 ml

Produkt2

Royal Salute Diamond Tribute

21 YO 70cl 40%

Produkt3

Royal Salute 62 Gun

100cl 43%
Whisky Bible Awards 2012: Best Premium No Age Blended Scotch of the Year