Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Ricard

Paul Ricard ishte vetëm 23 vjeç (1932), kur krijoi pijen alkoolike sipas stilit të tij.
Çdo vit, ekspertët e Ricard shëtisin të gjithë botën për të kërkuar ingredientët natyral më të mirë për të prodhuar aromat unike të Ricard “Pastis de Marseille”. A e dini se çdo vit, për prodhimin e Ricard kryhen 100,000 kontrolle të veçanta cilësie? Kjo barazohet me 50 kontrolle për çdo shishe, nga ingredientët natyral deri te produkti përfundimtar
Sot, Ricard vazhdon të jetë një pije alkoolike (aniseed) me cilësi mjaft të lartë dhe shije unike, e cila i dedikohet përzgjedhjes së përbërësve të saj.

Produkt1

Ricard

6/70cl 45%
700 ml