Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Pije Alkoolike Pernod Ricard

Të shfaqura 21 - 25 nga 25

Royal Salute

Royal Salute fillon atje ku mbarojnë whiskey-t e tjerë. Krijuar në vitin 1953, nga vëllezërit Chivas, në nderim të kurorëzimit të Mbretëreshës Elizabet II, Royal Salute është i vetmi produkt luksi i Wiskey, ku vjetërsia e produktit fillon nga 21 vjet. 

Chivas Regal

Chivas Regal është marka premium më prestigjoze e Scotch Whiskey në botë dhe një markë globale e vërtetë.

Pages