Pije Alkoolike Pernod Ricard

Të shfaqura 11 - 20 nga 23

Olmeca

Një nga markat më të njohura të tekilës në botë. Tekila Olmeca prodhohet në Meksikë me metoda artizanale.

Martell

Gëzon respektin e specialistëve për cilësinë e tij, dhe është shtëpia më e vjetër e konjakut. Ky konjak është krijuar në vitin 1715, në Charente të Francës, nga Jean Martell.

Canadian Special Old

Ngjyra prej qelibari është rezultat  i balancimit perfekt të përbërësve të thekrës, elbit dhe misrit. Canadian vjetërohet në fuçi lisi për të paktën 6 vjet.

Jameson

Jameson është Irish Whiskey numër një në botë dhe bën pjesë në elitën e markave të alkolit me rritjen më të shpejtë në rang ndërkombëtar.

The Glenlivet

The Glenlivet është whiskey malt numër një në tregun dinamik të SHBA dhe një ndër whiskey malt premium më të njohur në tregun botëror.

Ballantine’s Finest

Ballantine’s është marka numër dy në botë e Scotch Whiskey, me një histori afro 200 vjeçare. Ballantine's Finest është një scotch whiskey kompleks, i rafinuar dhe elegant.

Royal Salute 62 Gun

Nje produkt i limituar ultra-premium nga Pernod Ricard. Klasi i pare i games Royal Salute, i quajtur 62 guns sa numri i te shtenave pershendetese me arme ne rastet e jubileve mbreterore.

Chivas Regal 25 Yo

Chivas Regal është marka premium më prestigjoze e Scotch Whiskey në botë. Chivas 25Yo është një përzierje e rrallë dhe eksluzive e më të mirit scotch whiskey-t të vjetëruar minimalisht 25 vjet.

Pages