Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Latitude mbërrin në Shqipëri !

Tashmë në Tiranë super parku ajror i brendshem me i madh ne ballkan.

Latitude ofron një botë argëtimi ajror të njëjtë për fëmijë të vegjël dhe të rritur. Latitude do të sfidojë trupin dhe mendjen tuaj dhe do t'ju lërë me një qëndrim të ri. Qëndrim elektrizues !

Çfarë përfshihet..

· TRAMPOLINA - 100+ trampolina, fusha dodgeball dhe basketbolli, plus një qese ajri gjigande.
· ROCK CLIMBING - 180+ metra ngjitje argëtimi - thjesht mos shikoni poshtë.
· OBSTACLE COURSE - 8 metra mbi nivelin e tokës, ky kurs i lartë i pengesave është shumë zbavitës dhe emocionues.
· GRID - Rrëshqisni, hidhuni dhe garoni përmes kesaj hapsire 200m2 plot adrenaline.
· TUMBLE MAT - Dashuria për rrokullisje dhe rrotullim? Freestyling ne trampolinat profesionale dhe jastëku gjigand i ajrit..
· KIDS ZONE - Dedikuar për fëmijët e vegjël ,nga 18muaj në 5 vjec, që kërkojnë aventura të mëdha.
· BASECAMP - Merrni një pushim në kafenenë dhe restorantin tonë, rimerni energjitë dhe diskutani me miqtë tuaj.
Plus, dhomat private janë në dispozicion për ditëlindje dhe evente të ndryshme.

Perjeto adrenalinen sot! Eja në Latitude 

 

 

 

Rezervo tani : www.latitudeair.al

adresa: Mbikalimi i unazes re Tirana AL, Tirana 1019

T. +355 44 530 330

E. [email protected]