Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Mundesi Punesimi !

Mundësi Punësimi:

Kompania Tobacco Holding Group shpk,

kompani lider ne fushen e ndertimit, se fundmi vjen me oferten e radhes:

Kerkohen kandidate ambicioz per pozicionin e Magazinier dhe 2 Punetoreve:
Kriteret per pozicionin e Magazinierit:
· Te kene perfunduar minimalisht shkollen e mesme, studimet e larta do te perbejne avantazh;
· Te kene experience te meparshme pune ne kete pozicion ose ne pozicione te ngjashme, minimum 2 vjete, preferohet ne kompani ndertimi;
· Aftesi komunikuese dhe te dije te punoje ne grup;

Te gjithe kandidatet e interesuar duhet te dergojne CV e tyre me foto te koheve te fundit ne adresen e e-mail-it
[email protected]

Vetem personat e interesuar do te kontaktohen per interviste!

Ju mirepresim!

Të gjitha dokomentet tuaja do të trajtohen me konfidencialitet të plotë nga ana jonë!

 

Kuinda shpk
Kompani lider ne fushen e distribucionit, e cila operon sukseshem ne tregun Shqiptar vjen me oferten e radhes:
Kerkohet nje kandidate ambicioze dhe dinamike per vendin e punes si me poshte:

Financiere(F) per qytetin e Pogradecit
Kandidatja duhet te plotesoje keto kerkesa:
· Te kete perfunduar studimet e larta per ekonomik, studimet master do te perbejne avantazh.
· Te kete eksperience pune preferohet prane kompanive me profil tregtar.
· Te zoteroj ne te shkruar dhe folur gjuhen angleze.
· Te kete aftesi komunikuese te shkelqyera.
· Te kete aftesi per pune te pavarur dhe iniciative.

Ju lutemi dergoni CV me nje fotografi dokumentash ne adresen e e-mail:
[email protected]

Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste!

Ju mirepresim!

Të gjitha dokomentet tuaja do të trajtohen me konfidencialitet të plotë nga ana jonë!