Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Passport

Passaport është një uiski unik, me personalitet rinor dhe të fuqishëm, i cili mishëron thelbin e viteve '60. Është një produkt inovativ dhe aventureske, ardhja e të cilit njoftoi një shishe uiski të re, ndryshe nga zakonja. Karakteristikë e markës është shishe jeshil drejtkëndëshe që dallon dhe i jep Passport-it një karakter unik.

Personaliteti dinamik dhe i pazakontë i pasaportave ka një tërheqje të veçantë për konsumatorët e rinj.

Passaport eshte  klasifikuar në mesin e No1 në shitjet e Uiski Scotch në Brazil, Spanjë, Evropën Lindore dhe Meksikë.

Produkt1

Passport

70cl 40%
700ml