Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Eoliki

Historia e likerit Eoliki fillon në 1885 në Smirnë. Ilias Lisas, i famshëm për artin e tij unik si distilues, në fabrikat e tij tradicionale prodhoi recetë origjinale dhe u bë baza për liken e Eoliki.

Aromë e tyre dalluese dhe cilësi të lartë i bëjnë ato në intervalin nga viti 1885 deri më sot, Nr. 1 në kategorinë e likerit me bazë frutash.

Eoliki liker prodhuar nga pemët greke pjekur natyrshëm nën diellin grek. Procedura e përzgjedhjes së secilës fruta që do të përdoret si bazë për likeret Eoliki, është bërë nga ekspertët e Eoliki, të cilët inspektojnë freski, ngjyra dhe cilësi në sezonin e korrjes.

 

Produkt1

Eoliki Grenadine

70cl
700ml