Prince Caffe - Your Face Sounds Familiar

Prince Caffe mbylli me sukses sezonin e paraqitjes në TV Show më të famshëm në Shqipëri, “Your Face Sounds Familiar”.

Prezantimi dhe përmendja e  produktit nga aktorja e njohur Olta Gixhari,  i ka dhënë hijeshi dhe elegancë emrit Prince Caffe.
Nuk kanë munguar situatat interesante dhe shkëmbimet e batutave mes anëtarëve të jurisë dhe pjesëmarrësve, ku pa dyshim ka qenë prezent edhe emri Prince Caffe.