Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Lajme

Të shfaqura 1 - 6 nga 6

Emerald Center

Se shpejti ,nga shoqeria Natsky sh.p.k, godine banimi dhe sherbimi me arkitekture bashkekohore dhe ekologjike.

Fshati SOS falenderon Tobacco Holding Group

Fshatrat SOS kanë akorduar për Tobacco Holding Group një kristal simbolik në shenjë falenderimi për ndjeshmërinë dhe aktivizimin dhe kontributin vazhdueshëm jo vetëm material, por edhe monetar në mbarëvajtjen e proceseve për rritjen e fëmijëve.

Mirënjohje nga Republika e Kosovës për THG

Në 17 Shkurt në Prishtinë kompania Tobacco Holding Group  u vlerësua nga Republika e Kosoves , në 10-vjetorin e saj te pavarësisë,  me nje çertifikatë mirënjohëje për kontributin e dhënë në zhvillimin ekonomik të vendit.