Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/thgshpk/public_html/includes/menu.inc).

Kahlúa

E krijuar në zemër të Meksikës, me shije unike të kafesë, Kahlúa është likeri më i shitur në botë.
Rruga nga kokrrat e kafesë deri te shishja, zgjat 7 vjet. Pas 7 vitesh kafeja 100% arabike e përzgjedhur me dorë dhe kallamsheqeri më i mirë i rajonit, takohen së bashku në distilerinë e Kahlúas, per t’u pjekur dhe për të krijuar përzierjen. Ekstrakti i përftuar duhet të qëndrojë edhe 8 javë para se të filtrohet dhe të hidhet në shishe, për të dhënë produktin final, një Kahlúa unike.

Produkt1

Kahlúa

12/70cl 20%
700 ml